1

آهنگسازهای قوی برای ماه رمضان

  • کد خبر : 12880
  • 24 فروردین 1400 - 17:22
آهنگسازهای قوی برای ماه رمضان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شنو: آریا عظیمی نژاد، مسعود سخاوت‌دوست و فریدون شهبازیان آهنگسازان سریال‌های ماه مبارک رمضان می‌باشند. آریا عظیمی نژاد که درکارنامه‌ی خود آهنگسازی‌های بسیاری برای مجموعه‌های تلوزیونی موفق دارد این بار با علیرضا افخمی برای سریال احضار که از شبکه یک پخش می‌شود همکاری دارد. مسعود سخاوت‌دوست در شبکه دو سیما و […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شنو:

آریا عظیمی نژاد، مسعود سخاوت‌دوست و فریدون شهبازیان آهنگسازان سریال‌های ماه مبارک رمضان می‌باشند.

آریا عظیمی نژاد که درکارنامه‌ی خود آهنگسازی‌های بسیاری برای مجموعه‌های تلوزیونی موفق دارد این بار با علیرضا افخمی برای سریال احضار که از شبکه یک پخش می‌شود همکاری دارد.

مسعود سخاوت‌دوست در شبکه دو سیما و با احمد کاوری موسیقی «بچه مهندس4» را آهنگسازی کرده وی آهنگسازی مجموعه‌های تلوزیونی نجلا و جلال را نیز برعهده داشته است.

 

«یاور» در شبکه سوم سیما به روی آنتن می‌رود کارگردان این سریال، کارگردان مجموعه ستایش و بوم و بانو (سعید سلطانی و اصغر نعیمی) می‌باشد.
فریدون شهبازیان آهنگساز مطرح کشور است که این روزها در حال ساخت موسیقی سریال رمضانی «یاور» به کارگردانی سعید سلطانی بود و چند روز پیش به دلیل افتادن از پله‌های استودیویی که در آن مشغول آهنگسازی بود دچار شکستگی و آسیب جسمانی شد.

تهیه کننده «یاور» و «ستایش» درباره همکاری با فریدون شهبازیان نیز عنوان کرد: او می‌‌تواند اعتبار خوبی برای سریال باشد به ویژه که سریال «یاور» یک تم جوانمردی دارد و استادانی چون شهبازیان سابقه کارهای این چنینی دارند، من هم فکر کردم شاید این افراد انگیزه بیشتری برای چنین مفاهیمی داشته باشند و اگر قبول کنند برای ما اعتبار است.

وی درباره پذیرش پیشنهاد ساخت موسیقی از سوی شهبازیان، ادامه داد: وظیفه ماست که در آثارمان سراغ افراد پیشکسوتی چون او برویم و خدا را شکر ما از ایشان خواهش کردیم و ایشان هم قبول زحمت کردند تا آهنگسازی سریال را بر عهده داشته باشد. بنای ما این است که فارغ از آورده‌‌ای که این افراد در زمینه تجربه و دانش بسیاری بالایشان دارند از حضور خودشان هم استفاده کنیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://shenonews.com/?p=12880

همچنین بخوانید!

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.