1

حراست مانعی برای «تار ایرانی»

  • کد خبر : 13915
  • 15 اردیبهشت 1400 - 15:07
حراست مانعی برای «تار ایرانی»

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شنو، پروژه «تار ایرانی» جدیدترین پروژه علی قمصری نوازنده تار و آهنگساز جوان کشورمان، در برداشت دوم خود با رفتار نامناسب حراست موقتا متوقف شد. علی قمصری که به صورت مستقل این پروژه را پیش می‌برد، قصد دارد تا هر قسمت از اجرای تار نوازی را در یکی از ابنیه‌های تاریخی […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شنو، پروژه «تار ایرانی» جدیدترین پروژه علی قمصری نوازنده تار و آهنگساز جوان کشورمان، در برداشت دوم خود با رفتار نامناسب حراست موقتا متوقف شد.
علی قمصری که به صورت مستقل این پروژه را پیش می‌برد، قصد دارد تا هر قسمت از اجرای تار نوازی را در یکی از ابنیه‌های تاریخی شهر‌های ایران ضبط کند و در اولین برداشت این پروژه به سرسرای سعد السلطنه قزوین رفت و در آنجا با استقبال هنرمندان و مردم قزوین روبه رو شد.

قمصری قصد داشت تا ضبط قسمت دوم این اجرا را در بازار عودلاجان واقع در منطقه 12 تهران انجام دهد که با ممانعت حراست این بخش رو به رو شد.
علی قمصری در استوری‌ صفحه شخصی خود اعلام داشت ادامه این پروژه به جمعه و در مکانی دیگر موکول شده است.

وی افزود: این اتفاقات هم بخشی از سفر موسیقایی ماست. دهلیزهای تراژدیک تاریکی که باید برای رسیدن از نور به نور، از آنها گذر کرد. برای «تار ایرانی» مجوز نخواهم گرفت. به همان دلیل که در انجام هر عمل مفید برای خاک ایران مجوز گرفتن نالازم است. درب هر مکان تاریخی که به رویش بازشد، استقبال می‌کنیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://shenonews.com/?p=13915

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.