1

چند انتصاب در ستاد اجرایی جشنواره ملی موسیقی جوان

  • کد خبر : 12708
  • 27 اسفند 1399 - 14:35
چند انتصاب در ستاد اجرایی جشنواره ملی موسیقی جوان

به گزارش خبرگزاری شنو به نقل از روابط عمومی پانزدهمین جشنواره موسیقی جوان، با حکمی از سوی هومان اسعدی دبیرپانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، علی ثابت نیا به عنوان «مشاور دبیر پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان»، اسحاق شکری به عنوان «مدیر هماهنگی ستاد پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان» و سمیه ناظمیان به عنوان «مسئول دبیرخانه پانزدهمین […]

به گزارش خبرگزاری شنو به نقل از روابط عمومی پانزدهمین جشنواره موسیقی جوان، با حکمی از سوی هومان اسعدی دبیرپانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، علی ثابت نیا به عنوان «مشاور دبیر پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان»، اسحاق شکری به عنوان «مدیر هماهنگی ستاد پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان» و سمیه ناظمیان به عنوان «مسئول دبیرخانه پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان» منصوب شدند.

هومان اسعدی دبیر پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان در حکم علی ثابت نیا آورده است: با توجه به سوابق درخشان مدیریتی و هنری جنابعالی و با عنایت به برنامه‌ریزی منظم و برگزاری شایستۀ دوره‌های دوازدهم، سیزدهم و چهاردهم جشنواره ملی موسیقی جوان و نظر مساعد اعضای محترم شوراهای تخصصی و هیئت‌های داوری، به موجب این حکم به عنوان «مشاور دبیر پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان» منصوب می‌شوید. امید است در این دوره نیز، همچون ادوار پیشین، از تجارب ارزندۀ جنابعالی در جهت برگزاری مطلوب جشنواره بهره‌مند شویم.

دبیر پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان همچنین در حکم اسحاق شکری نیز چنین آورده است: با توجه به تجارب ارزندۀ جنابعالی در برگزاری دوره‌های هفتم تا چهاردهمِ جشنواره ملی موسیقی جوان، به موجب این حکم به عنوان «مدیر هماهنگی ستاد پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان» منصوب می‌شوید. امید است در این دوره نیز، همچون ادوار پیشین، برنامه‌ریزی و امور فنی این رویداد مهم موسیقایی، در تعاملی مطلوب با ستاد جشنواره، به نحوی شایسته انجام شود.

هومان اسعدی همچنین در حکم سمیه ناظمیان نیز آورده است: با توجه به تجارب ارزندۀ سرکار عالی در برگزاری شایستۀ ادوار پیشین جشنواره ملی موسیقی جوان، به موجب این حکم به عنوان «مسئول دبیرخانه پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان» منصوب می‌شوید. امید است در این دوره نیز، همچون ادوار پیشین، امور مربوطه به نحوی شایسته انجام شود.

شایان ذکر است امور اداری، مالی و اجرایی جشنواره کمافی‌السابق در انجمن موسیقی ایران و تحت نظر مدیر عامل محترم انجمن موسیقی ایران انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://shenonews.com/?p=12708

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.